Obecní rozhlas

Vodovod Šumvald a Břevenec (6.2.2017)

Vážení spoluobčané, dovolte, abych Vás seznámil s výsledkem dotazníkového šetření zájmu o vybudování veřejného vodovodu v Šumvaldě a Břevenci. Po přepočítání na trvale přihlášené osoby má k dnešnímu dni zájem o napojení na vodovod cca 1100 obyvatel (65%). Tento počet stačí na získání maximálního počtu bodů při podání žádosti o dotaci u ukazatele napojených trvale přihlášených osob.

Všem, kteří se zúčastnili veřejného projednání a hlavně těm, kteří odevzdali anketní lístky, velice děkuji za zájem o věci veřejné a snad se nám podaří vypracovat veškeré dokumenty pro podání žádosti o dotaci a především uspět se žádostí o dotaci.

Nyní se budou zpracovávat další stupně projektové dokumentace, abychom získali stavební povolení. Zájemcům o napojení na veřejný vodovod, kteří odevzdali anketní lístek, Obec Šumvald zapracuje vodovodní přípojku do projektové dokumentace a vybuduje přípojku na hranici pozemku na náklady obce.

Těm z vás, kteří jste anketní lístek neodevzdali a měli byste ještě zájem o napojení, nabízíme možnost dodatečného odevzdání anketního lístku pouze na obecním úřadě do konce dubna tohoto roku. Anketní lístek najdete na webu obce anebo bude k vyzvednutí na obecním úřadě.

V případě zájmu o dodatečné napojení na vodovod až po dokončení projektové dokumentace a po odevzdání žádosti o dotaci, budete muset počítat s úhradou veškerých nákladů na vybudování celé přípojky.

Důkladně zvažte nabízenou příležitost a v případě dotazů se na mě kdykoliv obraťte.

Josef Šenk

 

docxvodovod - anketní lístek

 

Czech POINT na obecním úřadě

Předpověď počasí

Obecní úřad Šumvald

Adresa:
Šumvald č. p. 17
783 85 Šumvald
Tel.: 585 041 258
Fax: 585 041 048
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
[ E-podatelna ]

Úřední hodiny:
Pondělí, Středa
7:00 - 10:45 a 11:15 - 17:00
[ Kontakty ]

Návštěvnost